CZAROWNICA

Użytkownik #6586 - CZAROWNICA
Autor CZAROWNICA
Tytuł #184528
Opis
Sesja
Naświetlenie 1/800s f/5.6 ISO 640 55mm
Balans bieli Automatycznie
Program ekspozycji & tryb pomiaru ostrości Action program, Pattern
Model Canon EOS 550D
Obiektyw EF-S18-55mm f/3.5-5.6 IS (@ Canon)
Oprogramowanie Adobe Photoshop Lightroom
Data wykonania 2011-10-01 16:38:29
Wgrane 2012-12-17 22:39:02
Geopozycja LAT :
LON :
ALT :
Atrakcyjność 0
Ilosć wyświetleń 0
Podziel się
Skopiuj link do tej fotografi
Skopiuj link do galerii
Skopiuj link do prezentacji
Skopiuj zaznaczony link do schowka uzywając klawiszy CTRL +C i wklej do docelowego miejsca za pomocą CTRL +V
O autorze
(ID:6586)
Zobacz
Ostatnio dodane fotografie
Witamy
Ocena i komentarze pomoc
Dodaj ocenę
Ocena 8
Kompozycja 7.5
Technika 6
Artyzm 8
Koncepcja 9
Emocje 9.5
Twoja ocena
Ogólna ocena 8 (Ilość ocen : 2)
Musisz być zalogowany, aby komentować i oceniać zdjęcia.
Możesz się zalogować lub zarejestrować tutaj.
Lista ocen
Dodaj ocenę
Wpisz komentarz pomoc
(Maksymalna ilość znaków: 1024) Pozostało 1024 znaków.
Dodaj komentarz
 
Komentarze
avatar
Ja w pracy
Łukasz Łagód
2013-01-02 23:03:27
Ja i rysowanie to kiedyś proste komiksy... malowanie to figurek (kiedyś w tym to nawet dobry byłem) a teraz tylko fotografia a raczej pstrykanie i to nie ludzi... nie wiem nie umiem chyba :/
A kiedy mam dosyć zdjęć... maluję :)
avatar
Jak dorosnę , chcę zostać fotografem...
CZAROWNICA
2013-01-02 21:48:32
właśnie też nie wiem :), ja lubię małe baletnice i fotki jej starszego synka , te zdjęcia powaliły mnie na początek . Lubię też serię kobiecą . Nawet raz rysowałam na podstawie jednego ze zdjęć :)
avatar
Ja w pracy
Łukasz Łagód
2013-01-02 21:25:01
Eeetam... tak oglądam jej zdjęcia (Izy U.) i zastanawiam się w czym tkwi to cos że jej zdjęcia chce się oglądać i oglądać a seria "kids" to momentami powala. Jest takie jej zdjęcie... park, jesień, czerwono-pomarańczowo-żółto, soczysta zieleń trawy a pod drzewem siedzi chłopiec i czyta książkę... ciężko oderwać sie od tej fotki... obraz po prostu wychodzi z ekranu... niby nic a jednak coś. Nie wiem jak to robi :)
A kiedy mam dosyć zdjęć... maluję :)
avatar
Jak dorosnę , chcę zostać fotografem...
CZAROWNICA
2013-01-02 17:07:39
praktykuję zawzięcie , wymieniam poglądy z zapałem , szukam i zgłębiam .... czas pokaże jak daleko dojdę :)
coś tam wiesz... ;)
avatar
Ja w pracy
Łukasz Łagód
2013-01-02 16:58:24
Nie nauczysz się więcej o portretach niż to co w książkach czy na kursach powiedzą ale to tylko suche fakty. Reszta to praktyka i wymiana poglądów.
Ale co ja tam wiem... :>
A kiedy mam dosyć zdjęć... maluję :)
avatar
Jak dorosnę , chcę zostać fotografem...
CZAROWNICA
2013-01-02 16:44:09
i nauczyć się sporo - bo na razie jestem jak dziecko we mgle ... ;)
avatar
Ja w pracy
Łukasz Łagód
2013-01-02 16:43:12
Napewno się uda. Mnie nie ale Tobie napewno... no i jeszcze musisz sobie dokupić kilka obiektywów typu L ;)
A kiedy mam dosyć zdjęć... maluję :)
avatar
Jak dorosnę , chcę zostać fotografem...
CZAROWNICA
2013-01-02 16:35:48
Iza U. jest moją idolką :), ta fotka wprawdzie powstała zanim poznałam jej prace, ale pozwolę sobie wziąć Twoją opinię za komplement bliski memu sercu.Mam nadzieję ,że uda mi się kiedyś zbliżyć do takiej fotografii jaką ona prezentuje.
avatar
Ja w pracy
Łukasz Łagód
2013-01-02 16:27:51
Trochę przypomina prace Izy Urbaniak z cyklu "kids"... co prawda tylko trochę ale to zawsze coś. Mnie się w każdym razie podoba.
A kiedy mam dosyć zdjęć... maluję :)
Ateliora na Facebook Odwiedź naszą stronę na facebooku i zostań naszym fanem, a dowiesz się przed innymi o wydarzeniach i konkursach związanych z naszym portalem.
Creative Commons Nasz serwis pozwala nadawać każdej fotografii oznaczenia o prawach autorskich bazujących na rozwiązaniach Creative Commons. Kliknij na logo aby dowiedzieć się więcej o międzynarodowym projekcie Creative Commons.