Witamy
Wyszukiwanie
Praca
Poszukujemy programisty na stanowisku:
Developer aplikacji internetowych / Programista PHP
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
Rozbudowa portalu internetowego Ateliora
Dbanie o skalowalność tworzonych aplikacji
Współpraca z innymi developerami

Wymagania:
Znajomość PHP, MySQL
Dobra znajomoścć Zend Framework
Doświadczenie w rozwijaniu i wdrażaniu aplikacji internetowych
Doskonała dbałość o detale
Dbałość o dostępność i użyteczność tworzonego oprogramowania
Doskonała organizacja pracy

Mile widziana znajomość technologii:
SVN
Memcached
CSS, JavaScript z JQuery
Mile widziane doświadczenie w skalowaniu aplikacji internetowych

Wszelkie pytania prosimy kierować na ten e-mail: info@ateliora.com
Ateliora na Facebook Odwiedź naszą stronę na facebooku i zostań naszym fanem, a dowiesz się przed innymi o wydarzeniach i konkursach związanych z naszym portalem.
Creative Commons Nasz serwis pozwala nadawać każdej fotografii oznaczenia o prawach autorskich bazujących na rozwiązaniach Creative Commons. Kliknij na logo aby dowiedzieć się więcej o międzynarodowym projekcie Creative Commons.