Welcome
Search
Events
Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji | Zamek Krzyżacki

Grupowa wystawa fotografii „Oczami matki"

Event runs from May 1, 2014 to May 25, 2014 (Świecie)

The vernisage will take place at May 1, 2014 1:00 PM
Zdjęcia robione dzieciom przez ich matki są bardzo emocjonalne, bo tylko matka potrafi wyłapać najsubtelniejsze nastroje w twarzy swojego dziecka - uważa Anna Ajtner z Janiej Góry, która dokumentuje dorastanie swojej 7-letniej córki Sandry. - Odkryłam wielką pasję w tym kierunku i zorientowałam się, że takich kobiet jest znacznie więcej. Nawiązałam z nimi kontakt i zaprosiłam je do udziału w wystawie "Oczami matki”. Uczestniczki wystawy mają na swoim koncie wiele osiągnięć w dziedzinie fotografii, są to prestiżowe nagrody w międzynarodowych konkursach fotograficznych, publikacje oraz wystawy. Na tej ekspozycji zobaczymy 69 dużych zdjęć, wykonanych przez 21 matek z Polski, a także z NowejZelandii, Anglii, Niemiec i Holandii. 
Zabiegamy o to, żeby nasze prace objechały Polskę i świat. To ma być wystawa podróżująca, która swój początek będzie miała na zamku w Świeciu - uzupełnia Anna Ajtner.


Ateliora na Facebook Visit us on Facebook or Google plus and learn more about events and competitions connected with our portal before others.
Creative Commons Our service allows for including a copyright notice in each photograph based on the Creative Commons solutions. Click on the logo to learn more about the international Creative Commons project.