Welcome
Search
Events
klub Brama | klub Brama, Bytom, ul. Chrobrego 1

Marcin Copik Freak Guitar - koncert solo

Event runs from May 16, 2014 to May 17, 2014 (Bytom)

Nie sposób wymienić wszystkich, z którymi Marcin grał. Bywalec jamów we wszelkich możliwych konfiguracjach, niestrudzony eksperymentator, oprócz tego ważny element wielu ważnych zespołów (m.in. Czarne Komety z Południa, Highway), a oprócz tego - pomysłodawca i lider własnych formacji. Pierwszy zespół założony przez Marcina Copika to Fire Trap, kapela grająca utwory Hendrixa. Robili to na tyle dobrze, że zakwalifikowali się na festiwal w Jarocinie, a tam zdobyli wyróżnienie Rozgłośni Harcerskiej.

Kolejne zespoły Marcina, tym razem już mocno skoncentrowane na autorskim programie, to Blues Experience, Oligator (współpraca z grającym w Niemczech mistrzem tabli Ismailem), a wreszcie Funky Stuff, czyli wielki krok w stronę nowoczesnej czarnej muzyki - skomplikowanej rytmiki, niezwykłych harmonii i potężnej gitary.

Marcin wystąpił dwukrotnie na dużej scenie Rawy Blues, pojawił się w programie Non Stop Kolor Wojtka Manna, w programie 100% Live Wojtka Zamorskiego, a także trafił do Encyklopedii Polskiego Bluesa i odbył niezliczoną ilość koncertów w całej Polsce. Aktualnie koncertuje z programem solowym, oraz z grupą The Freax (www.thefreax.pl).

Tym razem usłyszymy Marcina w nowym, autorskim repertuarze, po uszy zatopionym w melodyjnym funk'u i nastrojowym bluesie. Posłuchaj:https://www.facebook.com/photo.php?v=10151397775504514&set=p.10151397775504514&type=2&theater

Serdecznie zapraszamy!
Ateliora na Facebook Visit us on Facebook or Google plus and learn more about events and competitions connected with our portal before others.
Creative Commons Our service allows for including a copyright notice in each photograph based on the Creative Commons solutions. Click on the logo to learn more about the international Creative Commons project.