Welcome
Search
Events
Muzeum Regionalne w Stalowej Woli | ul. Sandomierska 1

„Fotografia Dzikiej Przyrody 2013"

Event runs from Jun 1, 2014 to Jun 27, 2014 (Stalowa Wola)

The vernisage will take place at Jun 1, 2014 5:00 PM

Konkurs odbywa się rokrocznie od 1965 r. i w miarę swojego rozwoju stał się najbardziej cenionym i największym w świecie przedsięwzięciem z zakresu fotografii dzikiej przyrody. Każdorazowo jego efektem jest wystawa, pokazywana w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach i po raz dwunasty z rzędu w Polsce. Na tegoroczną edycję wystawy składają się zdjęcia nagrodzone i wyróżnione w 16 kategoriach oraz w 2 nagrodach specjalnych. Zwycięskie prace wyselekcjonowano spośród prawie 43 tys. fotogramów, wykonanych przez ponad 4 tys. autorów z 96 krajów.

Więcej o konkursie dowiecie się tutaj http://muzeum.stalowawola.pl/pl/wystawy/wystawy-czasowe/item/1116-fotografia-dzikiej-przyrody-2013

Ateliora na Facebook Visit us on Facebook or Google plus and learn more about events and competitions connected with our portal before others.
Creative Commons Our service allows for including a copyright notice in each photograph based on the Creative Commons solutions. Click on the logo to learn more about the international Creative Commons project.